REGISTRACE ZDARMA
existence258 33
Foto 1
Foto 2
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

je to tu špatný, člověk napíše, ale odpovědi se nedočká.

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Jihomoravský
Věk:33 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah, přátelství, flirt, nevím, ještě uvidíme ;-)
Vzdělání:
Moje postava:štíhlá
Rodinný stav:svobodný/á
Počet dětí:0
Děti do budoucna:jednou určitě chci mít
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
V co věřím:v sebe, v náhodu a lásku na první pohled
Oblíbené aktivity
  • trávím rád/a čas s přáteli
  • chodím rád/a do kina
  • baví mě procházky v přírodě
Moje povaha
  • klidná
  • optimistická
  • tolerantní
  • veselá
  • dobrodružná
  • věrná
  • impulsivní
  • pečlivá
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • vážný vztah
  • přátelství
  • flirt
  • nevím, ještě uvidíme ;-)
Kraj:Jihomoravský
Rodinný stav:svobodný/á
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Noviny a časopisy:
    Oblíbená hudba
    Oblíbená hudba:
    • rock
    • metal
    Intimnosti
    Vztah k sexu:velmi rád/a
    Zkušenosti:akorát
    🎁
    Staň se VIP 7 dní zdarma!
    Vyzkoušet

    Další podobné profily

    berys07
    berys07

    Muž, 43 let, Jihomoravský
    Ahoj, jsem muž, který hledá ženu, s níž by mohl budovat pevný a láskyplný vztah. Nezajímá mě povrchnost ani přetvářka vážím si přirozenosti. Líbí se mi ženy bez zbytečného líčení, ženy, které jsou samy sebou, s ženskými křivkami a hlavně s čistým srdcem.Nejdůležitější je pro mě upřímnost a klid. Hledám partnerku, se kterou si budeme rozumět nejen slovy, ale i tichem. Komunikace je pro mě základ bez ní to nejde.Možná budu jiný než ostatní. Sám jsem nikdy neměl vlastní rodinu, a proto vím, jak moc je rodina cenná. Vážím si jí nade vše a chci ji jednou mít vytvořit si svůj vlastní bezpečný přístav, o který se budu umět postarat.Pokud hledáš taky něco opravdového, pošli zprávu. Nebojím se otevřenosti ani vážných kroků.

    Seznámit se
    slovaksvelkym
    slovaksvelkym

    Muž, 44 let, Jihomoravský
    Moc rád lížem pošteváček a mám 22 Cm. péro. Hladám Teba na výlety, grilovanie, spoločnosť pri každodenných veciach. Zablokuje ma IBA jeptiška so zašitou ... . Žijem bez dotykového mobilu, faceboku, vakcíne proti koronavírusu atď. Moraváčky, resp. Češky sa vôbec nevedia ani bozkávať, ani milovať. Ahoj princezna 45- 65. /Áno, hladam staršiu ženu, ako ja/. Nadváhu a vrásky mám na žene rád. Neni to ale podmienka. 22 3 2023 som prestal fajčiť. Chceš aj Ty prestať? Pomôžem. Poď, podaj mi ruku a poďme spolu životom. Máš deti, s tým počítam. Chodím na ryby. Máš odvahu ísť somnou životom? Tak mi napíš správu. Mám tu 5 správ denne, takže nemôžem písať každú minutu. Ak neodpisujem a som tu, tak už nemám správy. Bývam 50 Km. od Breclavi. Okres Malacky na slovensku. Peter

    Seznámit se
    1adam1
    1adam1

    Muž, 23 let, Jihomoravský
    Ahoj, najde se někdo zatím třeba jen na psaní?

    Seznámit se
    napis-jsem-tu
    napis-jsem-tu

    Muž, 33 let, Jihomoravský
    Fajn + věrný chlap + hledá nezadanou+ slečnu kamarádku i lásku také bez závazků a čeká až mě objeví po hodně zklamáních. Ideal pokud se chceš vídat a vzájemně navštěvovat, ideal do 40 kilometrů . Auto, řidičák mám . Jinak jsem hodný i vážný jsem, a chci plánovat budoucnost ve dvou. Ideal jestli by jsi občas chtěla utéct od všeho, tak můžeme spolu. Jinak jsem i pokřtěný a věřím i v dobro, pozitivní + Auru++ / přírodní energii .Výlety po okolí a přírodou mám rád. Napiš a zajdeme na kávu.

    Seznámit se
    milhaus001
    milhaus001

    Muž, 40 let, Jihomoravský
    Rád pomůžu s čímkoliv a na oplátku očekávám totéž

    Seznámit se