Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 36 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Karlovarský |
| Věk: | 36 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 165 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 33 let, Karlovarský
Chtěl bych slečnu která mě bude brát takovýho jaký jsem, hodný a romantický a věrný a přátelský, jo a ještě která by chtěla ještě se mnou pět dětí.
Muž, 46 let, Karlovarský
Hledám někoho, s kým ten život bude zajímavější......
Muž, 40 let, Karlovarský
Ahoj kočko když mi budeš chtít poslat nějakou zprávu a nebudu ti odepisovat tak nejsou kredity.. Moc moc prosím ozvy se mi na Facebook jako Jan bojtar a nebo na mobil 723009681... Joooo a jmenuju se Honza