Můj inzerát < >
...
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
...
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Olomoucký |
| Věk: | 42 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 41 let, Olomoucký
Dobrý den slečny, našel bych zde příjemnou, hodnou ženu, klidně i s dítětem.
Muž, 40 let, Olomoucký
Hledám uplne normalni holku ktera zajde do kina na kafe do restaurace na prochazku a na bazen ktera uz nehleda zadnej ulet ale vaznej vztah a vi co chce.