Další podobné profily
222hracicka
Muž, 56 let, Moravskoslezský
Hledám slečnu či dámu na nezávazné příjemné hrátky v dopoledních hodinách. Žádné následné komplikace! :-D Ostravsko
SatandaSatan
Muž, 53 let, Plzeňský
Tak trošku rebel ... velký dítě.... taky spolehlivý dříč ...?
jiri-1976
Muž, 50 let, Jihočeský
Srdečně zdravím všechny ženy, které zavítaly na můj profil.
Hledám pohodovou ženu, která pečuje o své tělo i duši, žije vědomě a aktivně. Jsem člověk, který ví, že hledá jednu z tisíce - tu, se kterou si budeme ladit myšlením i životním stylem.
Miluju přírodu, zvířata a výlety tam, kde je ticho, čerstvý vzduch a pěkný výhled do krajiny. Východy i západy slunce jsou pro mě malý rituál. Rád spím někdy pod širákem u jezer, řek a lesních pramenů. Občas chodím bosky - i přes žhavé uhlíky. A hotel s bazénem? Ten si taky užiju.
Už přes deset let si peču kváskový žitný chleba. Naučil mě, že dobré věci potřebují čas. Mouku mám ze mlejna a sůl je pro mě nad zlato. Třtinový cukr mám doma jen pro návštěvy. Roky nesladím - mám sladký život a med od pana včelaře/kamaráda. Zmrzlinu si občas rád dám.
Ocením partnerku, která má podobnou energii. A když se naše cesty protnou, vezmu to jako znamení, že vesmír má občas opravdu dobré načasování.
jakubjan
Muž, 55 let, Praha
Jsem muž, který věří v laskavost, loajalitu a hluboké pouto. Nade vše si cením upřímnosti a sním o tom, že budu sdílet jednoduché a krásné životní okamžiky s někým, kdo se v něm cítí jako doma.