REGISTRACE ZDARMA
honza0311 49
Foto 1
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

obyčejný chlap hledám ženu která by mne měla ráda. děti nemám ale nejsou překážkou.

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Středočeský
Věk:49 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah
Vzdělání:vyučen
Moje postava:střední
Výška:178 cm
Váha:80 kg
Rodinný stav:svobodný/á
Počet dětí:0
Kouření:nekouřím
Alkohol:příležitostně
V co věřím:že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-)
Oblíbené aktivity
  • baví mě procházky v přírodě
Moje povaha
  • klidná
  • tolerantní
  • věrná
  • naslouchavá
  • pečlivá
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • vážný vztah
Kraj:Středočeský
Věk:od 37 do 43 let
Přeji si, aby můj partner/ka byl/a:aby mne měla ráda takového jaký jsem
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
  • pop
  • rock
  • taneční hudba
Oblíbený zpěvák/skupina:kabát
Intimnosti
Vztah k sexu:nevadí mi
Zkušenosti:akorát
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

suv
suv

Muž, 40 let, Středočeský
Ahoj jsem normální chlap a hledám ženu nejlépe na celý život, ale nebráním se občasným schůzkám jít na rande a podobně.Rád chodím na ryby,houby atd.

Seznámit se
22_petr
22_petr

Muž, 49 let, Středočeský
Pohodový, se smyslem pro humor, organizační typ. Rád se rekreačně projedu na kole, na lyžích, v kánoi, zaplavu si, zahraju si tenis, pingpong, minigolf. Rád zajdu do divadla, na film, na koncert, na prohlídku hradu/zámku, na zajímavou výstavu. Užiju si diskotékový bar i zapadlou čajovnu. Rád se podívám na scifi, detektivku, romantickou komedii i vtipný animák. K práci, k jízdě autem, nebo jen tak k poflakování na gauči si pustím oblíbenou audio detektivku, nebo podle nálady folk, swing, šanson, latinu. Se spacákem v báglu a s kytarou v ruce se občas rád toulám po skalních městech v Čechách i na Moravě. Už jsem ale viděl i Baltské, Černé a Středozemní moře. Práce v Praze, život na vesnici skoro na samém východním okraji středních čech. Na zahradě tři kočky a v domě polovinu týdne dva samostatní puberťáci, co už mě téměř nepotřebujou. Na cestě životem jsem nabral praktickou mysl a organizační schopnosti, ale naštěstí nepoztrácel romantickou duši a smysl pro humor. Vážně beru vztahy, nikoli sebe. Hledám milou osůbku, která potřebuje a umí projevit svoje city i to, že se jí něco nelíbí. A obojí udělá hned, nebo se o to alespoň pokouší, místo aby očekávala, že to na ní bude poznat. A která bude stát o to se třeba na několik dní sbalit a odjet si užít dobrou muziku na letní festival do Telče, nebo zajímavé filmy na Noir film festival na Křivoklát, nebo se mnou třeba objet na kole kus polského pobřeží Baltu. A nebo si třeba jen povídat večer doma u kafe a dívat se při tom na film, nebo poslouchat nějakou zajímavou audioknížku. Zkrátka žít aktivně ve dvou. Určitě ti nechám prostor i pro tvé vlastní zájmy a aktivity. Ale měli bychom mít i něco společného. A hlavně bychom měli mít oba potřebu se vzájemně potřebovat.

Seznámit se
Joker79
Joker79

Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou . Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším

Seznámit se
pukkup
pukkup

Muž, 55 let, Středočeský
Hledám s přízněnou duši jako já.

Seznámit se
luky-n
luky-n

Muž, 47 let, Středočeský
Hledám přítelkyni pro budování nového vztahu. Mám rád různé výlety po městě i v přírodě, hory, wellness. Jsem pohodový,samostatný muž s vlastním bydlením.

Seznámit se
martos10
martos10

Muž, 54 let, Středočeský
Hledám starší ženu, na občasný nezávazný mazlení.

Seznámit se
morgweil
morgweil

Muž, 41 let, Středočeský
Co napsat, několik let žiju jen se svou kytarou a párem koček, a řekl jsem si že je čas to změnit ....

Seznámit se
Jirka.R
Jirka.R

Muž, 43 let, Středočeský
Rád se směju a mám rád pohyb, ale stejně rád i úplně vypnu u moře nebo na horách. Sport mě naučil trpělivosti a tomu, že překážky jsou od toho, aby se překonávaly. Hledám někoho, s kým se dá mluvit na rovinu a v klidu. Někoho, kdo si rád trochu zasportuje, ale stejně tak si užije i večer u dobrého jídla a vína.

Seznámit se