Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 60 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 60 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 186 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 55 let, Moravskoslezský
Hledám slečnu či dámu na nezávazné příjemné hrátky v dopoledních hodinách. :-) Žádné následné komplikace :-D
Muž, 49 let, Moravskoslezský
Mám rád život a vše co k němu patří . Hledám pohlazení a něhu.
Muž, 49 let, Moravskoslezský
Zdravím děvčata najde se tu nějaka žena na seznámení
Život je boj a každý si zaslouží být milován ❤️ ozvi se ????