Další podobné profily
zirrafka
Žena, 62 let, Středočeský
Jsem nezávislá a samostatná, údajně pracovitá,se smyslem pro humor.Pobyt v přírodě je mi blízký,rybařina,houbaření zahrada atd.Kolo rekreačně.Hledám přítele,kamaráda, prostě to,co nám bude vyhovovat,kliďase s humorem.
lucie42
Žena, 42 let, Praha
Jsem pohodová a tolerantní žena, která má ráda dobré jídlo a srandu.
majinka23
Žena, 36 let, nevyplneno
Hledám někoho kdo je dlouho sám ale už ho to nebaví stejně jako mě preferuji starší může
editka1
Žena, 55 let, Středočeský
Ahoj,nehledám tady flirt,ani žádného záchranáře,ale fajn muže,nekuřáka.
ivousek1976
Žena, 50 let, Ústecký
Jsem typ kluka se srdcem na dlani bohužel málo komu to nevadí.chcesli napiš ivoušek Gregory .jsem romantik miluji zvířata a upřímně lidí a nesnáším lež
annaelizabet
Žena, 49 let, Středočeský
Jsem kombinace klidu a chaosu, vážnosti i nerozvážnosti, humoru i hloubky. Přemýšlivá, citlivá, občas sarkastická. Mám ráda inteligenci a lidi, co si na nic nehrají. Nejde mě poznat během jednoho večera. Hledám člověka, se kterým bude příjemné i jen tak být.
Hexana
Žena, 62 let, Liberecký
Jsem veselá i vážná, spontánní i romantická. Myslím že mám smysl pro humor i spravedlnost a líbí se mi vše krásné. Ráda bych poznala Muže - sympatického nekuřáka s pozitivním přístupem k životu