Další podobné profily
22cmpetr
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ano, mám 22 Cm. péro a hladám IBA ŽENU. Fascinujú ma dámy od 43+. Mám berle a Češky, Moraváčky sa aj tak nevedia milovať. 5 X denne nezvládneš mať orgazmus. Rád líbám dámske kozenky /malé, velké, špicaté, ovisnuté/ a milujem klitoris na konci jazyka. Slobodná, rozvedená, vdaná, vdova. Dámske Kg. naviac a neplodnosť majú plus. Nieje to ale podmienka. Volám sa peter. Chceš úlet, zmenu? Prijeť na víkend, na týden. Keď tu niesom, tak som na rybách, /internet v mobile nechcem, lebo to zdržuje/, alebo spím. Očkovaný proti kokorune niesom a nebudem. Kokorunu som nemal, ani keď mala bývalá tú chrípku. A to som jej denne lízal bobra. Priamo poviem, na čo myslím. Hladám jednu jedinú dámu. Petr.
SmoG
Muž, 37 let, Jihomoravský
No co sem napsat, prostě bych rád poznal slečnu na něco vážnějšího :) tak doufám, že touhle cestou se nějaká oběví :P jinak Zdenek jméno mé :D
mimzi
Muž, 41 let, Jihomoravský
Jsem chlap co hledá partnerku která tu bude pro něj a bude ji milovat♥️.
milosmiu
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
zdenek99
Muž, 53 let, Jihomoravský
z nedostatku příležitosti hledám ženu,kamarádku pro společné chvíle
juravincour1986
Muž, 39 let, Jihomoravský
Nemám problém být sám ale ve dvou je to prostě lepší☺️
zizi5
Muž, 55 let, Jihomoravský
Ahoj, hledám fajn parťačku na společné chvíle , smích i klidné večery. Jsem pohodový, upřímný a mám rád přírodu, filmy a dobré jídlo
Pokud máš podobné hodnoty a chuť něco budovat ozvi se.