Další podobné profily
marek3001
Muž, 59 let, Praha
Jsem pozitivní, starostlivý a aktivní muž, který věří v upřímnost a věrnost. Mám rád sport, hudbu, cestování a romantické chvíle, jako jsou večeře při svíčkách nebo dlouhé procházky spolu. Rád vyjadřuji své city a chci, aby se žena po mém boku cítila bezpečně a váženě.
Hledám vážný a láskyplný vztah se ženou, která ví, co chce, váží si komunikace a je připravena budovat klidný a šťastný život společně.
zdenekn9
Muž, 26 let, Vysočina
Rád bych našel nějakou kamarádku a kamaráda. Jsem bisexuální submisivní kluk a někoho najít je pro mě těžký.
23sorbon
Muž, 46 let, Olomoucký
Hledám pohodovou a normální holku na společně strávené chvíle,jako vyrazit obytňákem na výlet, dovolenou, koncert nebo fesťák a nebo se jen tak válet, třeba u vody.Více si řeknem až se sejdeme, poněvadž jiskra může přeskočit jenom při setkání.
lukas777
Muž, Jihočeský
Hledám ženu, na intimní schůzky, zábavu a vzrušení. A třeba i víc
asass
Muž, Praha
Jestli umíš být milá a zároveň trochu nebezpečná a ráda se bavíš, hledám tě. A jestli jsi u toho i sexi máš mou plnou pozornost.
ouziman
Muž, 37 let, Olomoucký
Jsem věrný a když miluji,tak z celého srdce,chtěl bych se seznámit s ženou které můžu plně důvěřovat a jsem mazel.
myslivec80
Muž, 45 let, Jihomoravský
Můj největší koníček je myslivost, rybaření, kulečník biliard, střelba ze zbraní brokovnice, šipky, šachy petanque, kostky, mám rád psy, zvířata, rád se bavím, tancuji, trochu jezdím na kole, mám rád procházky, výlety. Mám rád dobré jídlo hlavně maso, piju víno pivo i nějakého panáčka. Vykládám vtipy, umím si udělat srandu i ze sebe. Jsem normální chlap mám rád upřímnost, co na srdci to na jazyku, držím slovo, myslím že jsem férový a rovný chlap.