Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 60 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v sebe |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Ústecký |
| Věk: | 60 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| V co věřím: | v sebe |
Muž, 53 let, Ústecký
Ahoj! Hledám fajn ženu pro společné chvíle. Mám rád pohodu, upřímnost a relax. Jsem táta dvou dětí (nežijí se mnou) a hledám někoho, s kým nám bude spolu prostě dobře. Žádné složitosti, jen vzájemné sympatie a uvidíme, co z toho bude. Pozvu tě na kafe?“
Muž, 60 let, Ústecký
Jsem upřímný, starostlivý a romantický muž, který má rád cestování, hudbu, procházky, sport a smysluplné rozhovory. Hledám upřímnou ženu pro vážný vztah a společnou šťastnou budoucnost.
Muž, 65 let, Ústecký
přátelství a láska, příroda, sport, cestování, hudba,
vzájemná inspirace,radost, štěstí, stálé zdraví, to mi moje bytost
stále praví
Muž, 58 let, Ústecký
Josef 58let svobodný modré oči špinavý blonďák nosím brýle pracuji jako ostraha objektu. Rád poznám milou a sympatickou ženu. Sport pasivně fotbal,hokej,lyžování,tenis. Nosím brýle. A jsem kuřák. Kino, film,akční,komedie,hudební,romantické. České filmy.