Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 51 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihočeský |
| Věk: | 51 let |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 59 let, Jihočeský
Rád bych našel ženu na krásný vztah, ve kterém nemá místo faleš. Ženu které bych mohl věřit.
Muž, 59 let, Jihočeský
Ahoj. Jsem komunikativní a optimistický muž s pozitivním přístupem k životu, se zájmem o cestování, sport, kulturu.
Hledám ženu, dívku, která stejně jako já ještě nerezignovala na život a hledá lásku a trvalý vztah.
Muž, 48 let, Jihočeský
Jsem obyčejný chlap s neobyčejnou touhou — znovu milovat a být milován.
Nehledám dokonalost. Hledám někoho skutečného.
Ženu, se kterou se dá smát i mlčet, plánovat budoucnost i jen tak být.
Muž, 51 let, Jihočeský
Nehledám ženu,s kterou se dá žít. Hledám ženu,bez které se nedá žít Svobodnou bezdětnou z Tábora a okolí
Muž, 55 let, Jihočeský
Hledám rozumnou a hodnou ženu, třeba navždy. Ženu, co má vyplněný celý profil.