Další podobné profily
samota45
Muž, 45 let, Moravskoslezský
Ahoj jsem Honza ???? jsem otec samozivitel touto cestou hledám lásku porozumění a upsymnost.
lukas_12
Muž, 48 let, Praha
Jsem sebevědomý, ambiciózní a pohodový muž, který si váží upřímnosti, věrnosti a respektu. Rád se učím nové věci, udržuji se aktivní a trávím čas s dobrými lidmi. Na život se dívám pozitivně a snažím se využít každou příležitost naplno.
Koho hledám
Hledám někoho upřímného, milého a důvěryhodného. Někoho, kdo si váží otevřené komunikace, sdílí podobné hodnoty a má zájem budovat smysluplný vztah založený na vzájemném respektu a porozumění.
Jaký jsem
Popsal bych se jako přátelský, spolehlivý, pracovitý a otevřený člověk. Mám rád dobré rozhovory, smysl pro humor a nové zážitky. Umím být vážný, když je potřeba, ale zároveň si rád užívám život a rozdávám úsměvy.
kobr
Muž, 32 let, Plzeňský
Ahoj, hledám holku na vážný vztah ...jsem milí hodný přátelský.... už bych chtěl bejt konečně šťastnej ... Mám rád procházky rád jezdím autem , jezdím rád i na kole , chci holku která mě bude mít ráda takového jaký jsem...
fcarsenal22
Muž, 33 let, Středočeský
Hledám ženu na seznámení s aktivním přístupem ke sportu.
jarek222
Muž, 35 let, Jihomoravský
Jsem tak trochu praštěný sarkastický introvert. Mám rád přírodu, hory, auta, motorky a výlety za novými zážitky. Cením si upřímnosti a říkám věci na rovinu, i když to občas není úplně populární.A ještě jedno přiznání: napsat první zprávu je pro mě skoro nadlidský úkol. Takže pokud čekáš, že udělám první krok, možná se oba načekáme. Hledám někoho, kdo má rád klid, přírodu, humor a občasné dobrodružství. Pokud se v tom poznáváš, klidně napiš první – pravděpodobně ti budu vděčný. Kdyžtak napiš na email:[email protected]
bobyman
Muž, 69 let, Olomoucký
hledám nekuřačku z oblasti Olomouc-Šternberk-Šumperk-Konice, 55+(mladší mě prosím nekontaktujte, nebudu odpovídat), setkávání se zatím třeba jen o víkendu nebo účast na akcích (kino, divadlo, hudba, turistika, výlety na kole či autem..) i obejmutí se... a když to bude fungovat tak i častěji, nebo i společné žití.
Žijme TEĎ, minuty se vlečou, ale roky nenávratně utíkají,,,