Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 29 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt, nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | základní |
| Moje postava: | sportovní |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Počet dětí: | 0 |
| Děti do budoucna: | jednou určitě chci mít |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
| V co věřím: | v náhodu a lásku na první pohled, v osud, že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-) |
Oblíbené aktivity
- trávím rád/a čas s přáteli
- baví mě procházky v přírodě
- tanec je moje vášeň
- odpočívám čtením knih
Na kolo , na kolečkové brusle, i na led...a rád píšu texty
Moje povaha
Ideální partner
| Hledám: | ženu |
| Orientace: | heterosexuální |
| O jaký vztah by měl mít zájem: |
|
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | od 22 do 35 let |
| Znamení: |
|
| Vzdělání: |
|
| Postava: | sportovní |
| Výška: | od 160 do 180 |
| Váha: | od 55 do 70 |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Děti do budoucna: | jednou určitě chci mít |
| Kouření: | občas si cigaretu dá |
| Alkohol: | dá si jen výjimečně |
| Povaha ideálního partnera: |
|
Kam na rande?
Ze začátku se seznámit, zajit na klidnější místa
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
| Oblíbená hudba: |
|
| Oblíbený zpěvák/skupina: | S česká je to Smack one, Rest, Ektor, 58g ,Michajlov apod |
Intimnosti
| Vztah k sexu: | velmi rád/a |
| Zkušenosti: | akorát |
| Co mám v sexu rád/a: | Když si to žena pořádně užívá ???? |