REGISTRACE ZDARMA

jozzef

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

Surak
Surak

Muž, 48 let, Kladno
Hledám konceptuálně gramotnou parťačku pro život nejen v době fialového hnusu, ale i v době po něm, která jak naivně doufám, bude lepší.

Seznámit se
jiruha
jiruha

Muž, 49 let, Kladno
Hledám jednu pro život ve dvou... ;-)

Seznámit se
mildovo74
mildovo74

Muž, 49 let, Kladno
KLADNO, SLANÝ, PRAHA: Líbí se mi starší ženy s přirozenou krásou a šarmem. Hledám podobně orientovanou ženu, které by nevadil mladší kamarád, milenec, přítel. Je mi 49 let, 174 cm vysoký, svobodný, nekuřák, abstinent, bez závazků, bez finančních problémů, vyučen. Pracuji 15 let u bezpečnostní služby v Praze a bydlím u Kladna. Nekuřačku, elektronické cigarety mi nevadí. Vzájemný respekt, společné výlety, toulky, kultura a jiné. Píši obecní kroniku. Raději setkání než dlouhé psaní.

Seznámit se
dobracek
dobracek

Muž, 46 let, Kladno
Ahoj jsem jen obyčejný chlap ale snad i ja mám právo být šťastný ? Moc rád bych měl už rodinu a klidné zázemí, pohodovou partnerku a mrnouska. Tohle by mi stačilo víc uz bych opravdu nechtěl.

Seznámit se
Koda37
Koda37

Muž, 49 let, Kladno
Hledám příjemnou a milou ženu. Která má úsměv na rtu.

Seznámit se
wolvi
wolvi

Muž, 44 let, Kladno

Seznámit se
jardalm
jardalm

Muž, 45 let, Kladno
Jsem normální (snad:-)) muž z Kladna,který hledá spříznenou duši. Mám rád filmy,knihy,procházky v přírode,posezeni v příjemnem a klidnem podniku a rád bych cestoval. Jen ne uz solo,ale spolecne. Jak po svete,ak i životem.

Seznámit se