Můj inzerát < >
Hladám.............
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 65 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Hladám.............
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 65 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 59 let, Zlínský
Výsoký optimista s úsměvem na tváři hledající partnerku, která má aspoň trochu podobné zájmy.
Muž, 54 let, Zlínský
Svobodný nenáročný optimista, nekuřák, bez závazků, 100%věrný, který jíž chce mít svou rodinu, hledá ženu stejných vlastností. Najdu???...Napiš mi.... To by člověk neřekl, jak je těžké tady najít jednu jedinou nekuřačku, ideálně bez závazků, max.1. Jsou zde pěkné milé inzeráty, ale nevyplněné profily??? Profilům bez fotky moc nevěřím..
Muž, 60 let, Zlínský
Nejsem model a nehledám modelku, ale partnerku k návštěvám akcí a vycházkám do přírody. Ostatním věcem se nebráním, ale záleží na vzájemné přitažlivosti.