Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 57 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Děti do budoucna: | neplánuji |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 57 let |
| Mám zájem o: | nevím, ještě uvidíme ;-) |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Děti do budoucna: | neplánuji |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 55 let, Jihomoravský
Ahoj, hledám fajn parťačku na společné chvíle , smích i klidné večery. Jsem pohodový, upřímný a mám rád přírodu, filmy a dobré jídlo
Pokud máš podobné hodnoty a chuť něco budovat ozvi se.
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.
Muž, 53 let, Jihomoravský
z nedostatku příležitosti hledám ženu,kamarádku pro společné chvíle
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem rozvedený pohodář, otec dvou dcer. Touto cestou hledám vyrovnanou a pohodovou kamarádku - přítelkyni.