Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 45 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 45 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Hodný, milý, upřímný, důvěřivý, věrný romantik láskou zklamaný
Muž, 48 let, Moravskoslezský
Hledám svodobnou praktikujíci katoličku, klidné povahy pro vážný vztah a společný život na vsi.
Muž, 44 let, Moravskoslezský
Jsem už dlouho sám a chybí mi veškeré příjemné pocity