Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 53 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | přátelství |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 53 let |
| Mám zájem o: | přátelství |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 188 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Kouření: | nekouřím |
Muž, 52 let, Královéhradecký
Hledám milou a dobrosrdečnou ženu se zájmem o umění, kulturu, památky a láskou ke zvířatům a přírodě. Rád bych s takovou ženou spoluprožíval hezké chvíle a vzájemně se podporoval.
Muž, 51 let, Královéhradecký
Ahoj hledám sympatickou ženu 44-52 let k vážnému vztahu, s dospělými dětmi, která má vyřešenou minulost tak jako já.Děti mám dvě, které žijí s matkou.
Muž, 44 let, Královéhradecký
Ahoj :) rád bych poznal touto cestou slečnu nebo i maminku kolem 40 let štíhlé postavy, které chybí láska a věrnost...Jsem upřímný..milý..hodný..věrný, jsem usměvavý..prostě obyčejný kluk který si na nic nehraje..
Muž, 48 let, Královéhradecký
Hledám ženu na krásné chvíle,posezení u kafe,poznat se a pak se uvidí.Jízda na horském kole ,lesňačky i traily.Procházka v přírodě.A i jiné...
Muž, 52 let, Královéhradecký
I'm a straight forward person, easy going ,I'm searching for a lovely woman to be with
Muž, 48 let, Královéhradecký
Prostě chlap.. Zapomenu na co bych neměl a naopak. . Mám rád společenský život, cestování, dobré jídlo a prostě brát život takový jaký je.
A někdy je lepší na mě nemluvit a nechat mě přemýšlet...
Škoda, že tu není nějaká statistika komu to vyšlo..Myslím, někoho opravdu najít a ne třeba na chatování...
Muž, 52 let, Královéhradecký
Někoho k sobě na motorku,cestovatel-motorkář,kliďas.