Můj inzerát < >
Ahoj je mě 35 a hledám holku na občasný intimní schůzky
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 48 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | přátelství, flirt |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 68 kg |
Ahoj je mě 35 a hledám holku na občasný intimní schůzky
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Plzeňský |
| Věk: | 48 let |
| Mám zájem o: | přátelství, flirt |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 68 kg |
Muž, 49 let, Plzeňský
Ženu s kterou budu mít společné aktivity a radost ze života... :-)
Muž, 45 let, Plzeňský
Rád bych poznal človíčka, který bere život jaký je, lehce se vznáší, ale nelétá příliš v oblacích, má rád přírodu a nevadí mu venkov ;-)
Muž, 55 let, Plzeňský
Muž doufám že stále pohodář by rád poznal pohodovou ženu pro krásné společné chvíle .