Můj inzerát < >
Milou,hodnou dívku?
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 50 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Milou,hodnou dívku?
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Vysočina |
| Věk: | 50 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 94 kg |
| Počet dětí: | 2 |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 51 let, Vysočina
Jsem člověk co má rád přírodu, les, krásný rozhled. Jsem dobrodružný a mám rád nové věci. Hledám k sobě ženu na vztah.
Muž, 41 let, Vysočina
Hledám ženu. Chybí mi chuť a vůně ženského těla, mazlení a drbání na zádech.. ;-) Zajdeme na kávu a uvidíme, jestli přeskočí jiskra?
Muž, 40 let, Vysočina
Hledám hodnou, věrnou, milou ale občas i praštěnou holku pro hezký a pohodový vztah bez přetvářek, lží a nevěry..
Muž, 43 let, Vysočina
Hledám pohodového človíčka na všelijaké dobrodružství ????
Výlety, sportování, poznávání... cokoliv co napadne, ale také jen pokecat, probrat cokoliv... Nehledám tedy imaginární ženu tady na seznamce, nekoukám na foto o Jak je kdo vyfocen a kouká jen podle fotky... tak snad tu taková je ????
Muž, 56 let, Vysočina
Nekuřák,domácí kutil,téměř abstinent hledá upřímnou a pracovitou dívku-ženu ze Žďáru nad Sázavou a blízkého okolí.Se zájmem o kolo a turistiku.