REGISTRACE ZDARMA

kristynka_mar

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

lucinkaas
lucinkaas

Žena, 20 let, Praha

Seznámit se
nelakailova
nelakailova

Žena, 22 let, Praha
Ahoj! Jmenuji se Nela Kailová a jsem absolventka Konzervatoře Jaroslava Ježka. Miluji mořské plody a Itálii, kde bych nejraději trávila každý volný moment. Jsem pozitivní a otevřená osoba, která se ráda směje a užívá si života.

Seznámit se
ver1995
ver1995

Žena, 28 let, Praha
Ráda bych se seznámila s někým sympatickým, milým, který dodržuje sliby z Prahy nebo Brna a který by neměl problém s mojí postavou i aby měl rád zvířata. Miluji cestování a výletování. Zatím by šlo jenom o přátelství. Hlavně mi nepište ti, kterým jde jenom o sex.

Seznámit se
mariejenikova
mariejenikova

Žena, 22 let, Praha
Ahoj, jsem Maruška, je mi 21 let, jsem z Prahy, studuju na vojenské akademii, hledám tady vztah. Na vztahy jsem zatím moc štěstí neměla.

Seznámit se
nikinami
nikinami

Žena, 18 let, Praha

Seznámit se
zuzzanka08
zuzzanka08

Žena, 23 let, Praha
Ahojky, jsem mladá hravá Zuzanka :) pokud hledáš zábavu tak si na mém profilu správně. Nerada o sobě sděluji jen tak bližší info. Tudíž se ráda domluvím na schůzečce kde si vše můžeme říct. Před schůžečkou bych ráda poslala pár svých foteček za určitou odměnu :) Budu se těšit.

Seznámit se
renata2024
renata2024

Žena, 24 let, Praha
Ahoj, ráda bych se seznámila s příjemným mužem (nezadaní), který se chce se mnou více poznat, na společné procházce, v kavárně apod. přirozeným způsobem.

Seznámit se
barbarasks
barbarasks

Žena, 28 let, Praha
Hledám pohledného a inteligentního muže, se kterým bych mohla založit rodinu.

Seznámit se
marry29
marry29

Žena, 29 let, Praha
Hledám muže,který by mě sponzoroval...???? Nebráním se ničemu????????????

Seznámit se
anyse
anyse

Žena, 28 let, Praha
Nejsem ten typ basic girl, ziju hudbou a celkove miluju umění, přírodu, rada sedím u ohne a koukám na hvězdy. Miluju zvířata. Vicemene se dokazu přizpůsobit různým věcem a rada se učím něčemu, co je pro mne nové. Není to semnou easy, jsem dost komplikovaná osobnost, mám svy klady i zápory. Nesnáším lhaní a nevěru. Na nic si nehraju a vždy jsem upřímná, to same očekávám i od tebe. Tahle rychla doba je plná šašků a opravdu na nějaký hry nejsem zvedava..proste to nemám zapotřebí a pokud mas v plánu mi napsat, tak souhlasis s tím, co tu pisu. No jinak to je asi všechno. :D merim 170 cm a určitě by bylo fajn kdyby jsi byl vyšší než já, byt hodný, chapajici, trpělivý usměvavý a zábavný. Nevím .. :D :) jsem pro každou srandu. Určitě nehledam někoho do postele nebo hned na vážný vztah, proste se jen rada poznám s někým, kdo rozumí tomu, co jsem tu napsala…:)

Seznámit se