REGISTRACE ZDARMA

kubapeterka1234

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

ondraelisak95
ondraelisak95

Muž, 29 let, Trutnov
Ahoj Přeji si najít slečnu, která mě i moje záliby pochopí. Studuji na České Lesnické Akademii.

Seznámit se
Radek960
Radek960

Muž, 32 let, Trutnov
Ahoj jmenuji se Radek Fejfar, je mi 29 let a pocházím ze Dvora Králové n.L., píšu protože bych se chtěl touto formou seznámit s dívkou na vážné seznámení. Budu rád když se ozveš těším se na odpověď zdraví tě a pěkný den ti přeje Radek.

Seznámit se
kaco
kaco

Muž, 23 let, Trutnov

Seznámit se
Ziggy
Ziggy

Muž, 30 let, Trutnov
Cau , jsem mlady chlap chci te

Seznámit se
vitis11
vitis11

Muž, 30 let, Trutnov
Ok, hledám kamarádku, na společné odpoledne.Hlavně někoho kdo to má už trošku srovnané v hlavě....na věku nesejde..jsou to jen čísla...Napíšem si a uvidíme...Nebo už neexistuje normální žena v té "záplavě rádoby princezen a manekýn"? ?

Seznámit se
Tomasdj
Tomasdj

Muž, 32 let, Trutnov
S postupem času člověk poznává jaký je vlastně život - co od něj má očekávat a jak se má chovat, aby zapadnul do společnosti. Já jsem v dobré společnosti, ale prý jsem až moc hodný, takže semnou většina holek "vy*ebává. To se musí změnit. Proto hledám holku, která umí doopravdy milovat a né jen si zahrávat s city, využít a odkopnout. FB - Tomasdj Mach

Seznámit se
poboda
poboda

Muž, 31 let, Trutnov
Jmenuju se Pavel mám 22 let miluju přírodu zvířata a děti taky i když nemám vlastní :) Hledám pohodovou dívku se smyslem pro hůmor třeba to jsi právě ty :) Pokud budeš chtít vědět víc napiš :)

Seznámit se
Doden
Doden

Muž, 33 let, Trutnov

Seznámit se
jirkahrubec
jirkahrubec

Muž, 32 let, Trutnov
Hlavne jsem sám sebou. Rád vařím,chodí, na procházky přírodou,venčení pejska.Jsem romantický typ.Jsi milá a bereš život nad věcí, nerozčilují Tě maličkosti a díváš se na svět s úsměvem, i když je pod mrakem? Ozvy se mi budu čekat ......vím co chci jsem sám sebou,a vím žeje na me spolehnutí,vzdy v každé situaci se zena o me muze oprít .Jednou bych chtel jet na svatební cestu do španelska.Nevím jestli mě to ještě někdy potká, ale prý na mě někde čekáš. Jestli máš srovnané hodnoty, dobré srdce

Seznámit se