Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 42 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Alkohol: | příležitostně |
Oblíbené aktivity
- chodím rád/a do kina
- cestování je moje láska
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 42 let |
| Vzdělání: | vyučen |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 50 let, Zlínský
Ahoj, jsem svobodný se zájmem o přírodu, cestování, výlety, sport a rád bych poznal fajn holku do pohody i nepohody...
Muž, 48 let, Zlínský
Hledám pohodovou ženu pro všechny životní bláznoviny, která to myslí opravdu vážně a nemá problém se sejít.
Muž, 39 let, Zlínský
Jsem úplně normální chlap a hledám úplně normální ženu co chce konečně něco trvalého vedle sebe?
Muž, 41 let, Zlínský
Rád bych touto cestou potkal milou dívku na vážný vztah. Mé záliby jsou zahrádka, kolo, plavání, cestování, turistika jak do přírody tak za památkami. Není podmínkou že protějšek musí mít stejné zájmy, ale byl by to bonus. Rád bych v nejbližší době založil rodinu. Moje povaha je klidná, jsem spíš introvert, pro rodinu. Budu se těšit.