Další podobné profily
pattylovv
Žena, 56 let, Středočeský
Považuji se za dobrého přítele, prostého, klidného, milujícího, který má ráda zdravou zábavu, jako je tanec, kino, chůze, vaření; Romantický, vášnivý. Poslouchám všechny druhy hudby podle okamžiku a společnosti.
petuladablice
Žena, 46 let, Jihočeský
Jmenuji se Peťula a je mi 45 let. Mám čtyři úžasné děti, z nichž tři už jsou dospělé a žijí svůj vlastní život. Doma mi dělá radost moje sedmiletá dcera, která je velmi chytrá, milá a plná energie.
Společně s dcerou milujeme přírodu a rády trávíme čas . Baví nás také kultura, takže si nenecháme ujít dobrý film v kině nebo zajímavé představení v divadle. Jsme nadšené výletnice a hrady a zámky jsou naší velkou vášní. Moje dcera má navíc moc ráda pejsky. Aktivně trávíme volný čas jízdou na bruslích a v létě si užíváme koupání .
Hledáme někoho, komu by nevadilo, že tvoříme dvojku máma a sedmiletá holčička. Pokud jsi sympatický muž, který má podobné zájmy a ne lekne se občasné dětské společnosti, budeme moc rády, když se nám ozveš. Třeba právě ty jsi ten, koho hledáme!
Katy16
Žena, 34 let, Praha
Ahojky jsem Káťa z Prahy 34 let,
A ráda bych tu našla seznámení ale hlavně vztah nikdo nechce být sám
vendy233
Žena, 28 let, Liberecký
Ahoj,jsem Vendy – vesnická holka s láskou k přírodě a zvířatům.Jsem věrná,pracovitá a aktivní.Mám širokou škálu zájmů: cestování,turistiku,hory, výlety,jízdu na koni,cyklistiku,focení, deskové a únikové hry,kempování, rybaření,houbaření,plavání,příroda,
inline bruslích,sjíždění vody na raftu, , práce na zahradě a všechno, co přináší trochu adrenalinu ????.Mám i pečení a ráda zkouším nové věci.Ráda budu svému muži oporou – Těším se na společné chvíle,při výletech i u ohně.Hledám muže ve věku 28–37 let, který je spolehlivý,pracovitý,rodinný typ.Vesnice či město – nehraje roli, vzdálenost není překážkou.
marketapatova8
Žena, 49 let, Praha
Ahoj, jsem transka, která občas potřebuje milou společnost. Ráda se oblékám a líčím, a když se vypravená ocitnu na procházce, jsem jako módní přehlídka na čerstvém vzduchu. Hledám férového gentlemana se smyslem pro humor, který se nebojí se mnou zajít na sklenku a užít si chvíle venku. Pojďme se potkat a zjistit, jestli se nám spolu bude líbit – nebo mi aspoň nedělej ostudu, když budu elegantní a ty… no, alespoň to zkus!
amanda919
Žena, 28 let, Moravskoslezský
Někoho milého, spolehlivého, ochotného mi občas i vypomoci. Nebráním se klidně i něčemu vážnějšímu.