Hledám nejhodnější holku, ženu v životě. Štíhlou, nesobeckou, přirozeně inteligentní. Chci se posunout v životě dál. Nemusím drogy, hádky a podobné šílenosti. Jsem naprosto pohodový samostatný jedinec. Nehledám služku, ale partnerku. Potřebuji s někým pokecat, někomu naslouchat a normální život v klidu a pohodě. Pošli pár písmenek, uvidíme jestli uvidíme:)
Základní údaje
Jsem:
muž
Orientace:
heterosexuální
Kraj:
Ústecký
Věk:
54 let
Podrobnosti
Mám zájem o:
vážný vztah, nevím, ještě uvidíme ;-)
Vzdělání:
SŠ
Moje postava:
pár kilo navíc'
Výška:
188 cm
Váha:
105 kg
Rodinný stav:
rozvedený/á
Počet dětí:
1
Děti do budoucna:
ne, ty, co mám už stačí
Kouření:
občas si cigaretu dám
Alkohol:
příležitostně
V co věřím:
v sebe, v náhodu a lásku na první pohled, v osud
Oblíbené aktivity
miluji historii
baví mě procházky v přírodě
cestování je moje láska
odpočívám čtením knih
zajímá mě astrologie a esoterika
miluji české seriály
zajímá mě věda
Moje povaha
klidná
optimistická
tolerantní
otevřená
aktivní
pohodářská
obětavá
spolehlivá
věrná
diplomatická
naslouchavá
Ideální partner
Hledám:
ženu
Orientace:
heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
vážný vztah
nevím, ještě uvidíme ;-)
Věk:
od 33 do 41 let
Postava:
štíhlá
Výška:
od 155 do 185
Děti:
od 1 do 2
Děti do budoucna:
ne, ty, co mám už stačí
Kouření:
občas si cigaretu dá
Alkohol:
příležitostně
Povaha ideálního partnera:
klidná
romantická
tolerantní
otevřená
pohodářská
obětavá
spolehlivá
věrná
naslouchavá
citlivá
Přeji si, aby můj partner/ka byl/a:
Normální hodná holka, která přesně ví co nechce:)
Kam na rande?
Uvidíme...nechám to na protějšku...
Co rád/a čtu
Literatura:
Hospodářské noviny
Ekonom
Oblíbené knihy:
Bylo nás pět, Černý obelisk, Dobrý voják Švejk, Jak jsem vyhrál Válku, Hlava XXII..
Muž, 60 let, Ústecký Jsem upřímný, starostlivý a romantický muž, který má rád cestování, hudbu, procházky, sport a smysluplné rozhovory. Hledám upřímnou ženu pro vážný vztah a společnou šťastnou budoucnost.
Muž, 52 let, Ústecký Vlastně nevím co hledám. Možná jen někoho na občasný výlet,kino,divadlo,skleničku. Osud pak zařídí ostatní. Jsem pár let vdovec a rád bych zase začal žít.