Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 37 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Moravskoslezský |
| Věk: | 37 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj, zdravím, přeji krásný den.Jsem rozvedený nějaký ten pátek
, proto hledám přátelství , samozřejmě vážný vztah dle sympatií.Ze vztahu mám dva kluky 10 a 15 let(holky neumím.)Mám je většinou co dva týdny na víkend, nebo dle domluvy(Nemáme soudně danou střídavou péči). Jsem z Havířova.Pracuji Hyundai Glovis Tire(kompletujeme kola), bez dluhů a insolvence.Jestli jsem tě alespoň trochu zaujal, budu rád za odezvu.Cokoliv tě zajímá, stačí se jen zeptat, rád odpovím na vše.Mé jméno je Daniel, ale přátelé a rodina mi říkají Deny.
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Ahojky většina žen se tu prodává nechci videjka ani foto chci normální ženu
Muž, 42 let, Moravskoslezský
Ahoj jmenuji se Filip. Mezi mé zájmy patří četba, záhady, tajemno. historie. Pasivně hokej fotbal. Trošku kulhám, ale jinak v poho..
Muž, 44 let, Moravskoslezský
Hledám dívku ,s kterou bych byl šťastný ,a s kterou bych prožíval různé dobrodružství a byli si oporou,jsem upřímný ,ohleduplný , pracovitý ,rád naslouchám,a mám rád srandu všeho druhu .Napiš [email protected],a dozvíš se o mě víc.
Muž, 43 let, Moravskoslezský
Hodný, milý, upřímný, důvěřivý, věrný romantik láskou zklamaný
Muž, 47 let, Moravskoslezský
Pokud budeš chtít o mě vědět víc .rád si stebou popovídam