Další podobné profily
pepanekpepanku
Muž, 67 let, Vysočina
Nechci si jen dopisovat ,je tady spousta hezkých fotek ale bohužel jenom fotek. Rád bych ženu přiměřeného věku nechci ženu ve věku mých dětí ale jak se tak dívám tak ženy chtějí partnera ve věku jejich dětí (většina).
myname
Muž, 57 let, Praha
Na vrcholového manažera příliš drsný, na vědce příliš netrpělivý, na mafiána příliš opatrný, na úspěšného investora příliš líný, na lenocha příliš aktivní, na to abych stárnul příliš racionální, na to abych se vyhýbal vztahu se ženou příliš romantický. Snad si jednoho dne konečně vyberu, kým chci být. A nebo taky ne. Blíženci nemusí. :-)
joiedevivre
Muž, 54 let, Praha
Objevila ses, když jsem usnul, myslel jsem na Tebe… Kdybych tak věděl, že sním, nikdy bych se neprobudil. Máš-li dobré srdce a milý úsměv, probuď mě k životu, vyveď mě ze sna. Hledám blaženost vyplývající ze souznění dvou myslí, jistotu pramenící z důvěry, čistotu vycházející z kouzla okamžiku. Rád bych potkal zadanou ženu, která stejně jako já cítí, že by svůj život ráda obohatila o chybějící blízkost, pozornost a sdílení.