REGISTRACE ZDARMA
marty663 38
Foto 1
Foto 2
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >
Základní údaje
Jsem:muž
Kraj:Praha
Věk:38 let
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

pavellone
pavellone

Muž, 47 let, Praha
Hledám přátelství. A zbytek rozhodne osud.

Seznámit se
Miga21
Miga21

Muž, 43 let, Praha
Nějaký kompatibilní protějšek ke mně ????

Seznámit se
Okrej
Okrej

Muž, 33 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval? Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije. Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.

Seznámit se
rudyyy
rudyyy

Muž, 45 let, Praha

Seznámit se
jan791
jan791

Muž, 47 let, Praha
Jsem pohodar a rad chodim do fitka, na kafe i do kina

Seznámit se
necekany_host
necekany_host

Muž, 38 let, Praha
Na první pohled občas působím trochu lhostejně, ale to je jen proto, že svět raději tiše vnímám, než abych měl potřebu ho neustále komentovat. Pokud se se mnou naučíš sdílet tohle ticho, jiskra přeskočí sama.

Seznámit se
pohodar7
pohodar7

Muž, 48 let, Praha
Ahojky myslím že jsem dobrodružné povahy, rád cestuji ale ne sám. Rekreačně sportuji a rád bych tu našel kamarádku která úplně neví co s volným víkendem.

Seznámit se
bigdvd
bigdvd

Muž, 34 let, Praha

Seznámit se
lucidni
lucidni

Muž, 40 let, Praha
Zatím ještě přesně nevím co hledám.

Seznámit se
pavelkl
pavelkl

Muž, 35 let, Praha
Hledám slečnu 31–38 let, která má ráda humor, pohyb a dobré jídlo (ideálně i umí vařit ????). Mě baví lyžování, bowling a dlouhé jízdy na kole – 80 km beru jako výzvu, ne utrpení. Hledám někoho, s kým bude fajn nejen na výletě, ale i doma u večeře.

Seznámit se