Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 41 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | žena |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 41 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | střední |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 62 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | příležitostně |
Žena, 43 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který má jiskru v oku a smysl pro humor pro společné zítřky.
Žena, 46 let, Praha
Ráda poznám upřímného pohodáře, nekuřáka, bez závazků, se smyslem pro humor, který by se mnou sdílel podobné zájmy. Mám ráda přírodu, procházky, výlety.
Žena, 44 let, Praha
Máma 2 už větších dětí hledá někoho do pohody i nepohody pro nás 3. Jsem poměrně akční, ale umím i odpočívat. Ráda bych někoho kdo chce opravdu vztah a nechce trávit čas jen dopisováním.
Žena, 48 let, Praha
Hledám chlapa a dal se uvidí. Kdyby to byl golfista, bylo by to bezva
Žena, 43 let, Praha
Hledám muže,který má mozek v hlavě a nebojí se ho použít. ☺️
Žena, 48 let, Praha
Hledám muže s vyřešenou minulosti,pouze z Prahy,do 53 let,ne malé děti (do 18 let),který má rád zvířata,i vlastníci,nesportuji žádné kolo, brusle,lyže , plavání,mám ráda nadpřirozeno
Žena, 38 let, Praha
Ráda bych potkala muže, který je iniciativní, komunikativní a podporující. Umím být silná a samostatná, ale chtěla bych být někdy i křehká a opečovávaná.
Bylo by super, kdybychom spolu mohli v zimě na lyže nebo běžky, v létě k moři nebo pod stan, na kolo nebo na vodu. A během roku zajít na brunch, dobré jídlo a kávu, na výlet na zámek nebo do přírody, něco vyrábět, nebo si udělal popcorn a koukat na film.