REGISTRACE ZDARMA
medvidek120 43
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Hledám příjemnou dívku do 30 let z Brna a okolí, která je taky sama a už ji to nebaví. život pádí a tak zastavme na chvíli čas , ve dvou nám bude líp. Určitě se ozvi.

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Jihomoravský
Věk:43 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah
Vzdělání:vyučen
Moje postava:štíhlá
Výška:171 cm
Váha:60 kg
Rodinný stav:svobodný/á
Počet dětí:0
Kouření:nekouřím
Alkohol:dám si jen výjimečně
V co věřím:v náhodu a lásku na první pohled
Oblíbené aktivity
  • baví mě procházky v přírodě
  • miluji české seriály

Málokdy zajdu s kamarády do hospody, jen výjimečně. U moře jsem byl jedenkrát, bylo to fajn. Docela rád cestuji, nejvíc jsem jezdil do Rakouska, je to z Brna kousek. Mámdva modely -vrtulník a letadlo, trochu létaly, teď jsou na skříni. Zapálený fotograf nejsem, vyfotil jsem jen pár snímků kolem sebe. Tancovat nuikam nechodím, jen doma při hudbě si tancuju pro dobrou náladu. |Chystám se na jaře že vytahnu kolo a projedu se.

Moje povaha
  • klidná
  • optimistická
  • romantická
  • samotářská
  • věrná
  • naslouchavá
  • citlivá
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • vážný vztah
  • přátelství
Kraj:Jihomoravský
Věk:od 23 do 30 let
Znamení:
  • ryby
Vzdělání:
  • vyučen
Rodinný stav:svobodný/á
Kouření:nekouří
Alkohol:dá si jen výjimečně
Povaha ideálního partnera:
  • optimistická
  • tolerantní
  • veselá
  • pohodářská
  • spolehlivá
Přeji si, aby můj partner/ka byl/a:Moje partnerka by měla být normální holka, žádná moc studovaná, ale slušná a hodná. Může mít i malou chybičku, já taky nejsem dokonalý.
Kam na rande?

Pozval bych partnerku na kávu, někam kde si spolu popovídáme , nebo na procházku.

Co rád/a čtu
Oblíbené knihy:Přiznám se že nečtu. Maximálně na internetu zprávy.
Jiné:V mládí jsem četl ABC, 100+1
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
  • pop
  • techno
  • metal
  • taneční hudba
Oblíbený zpěvák/skupina:evanesnecne , slipnout , nightwish , dj tiesto , lady gaga , tatu, prodigy,divokej bill, , daniel landa,xindl x ,placebo, ,rem , the cranberries , red hot chili peppers ,guano apes ,golillaz,kabat ,linkin park ,rammstein, israel kamakawiwo'ole, moby,scooter, lafee ,, september, verona, support lesbiens , groove coverage, pod, sarka vankova , die happy maya. the corrs, madonna , , bryan adams , karma, kate ryan , ,modern talking , nelly furtado, , rytmus , anastasia, , martin solveig ,
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

pavel-80
pavel-80

Muž, 45 let, Jihomoravský
Hledám kamarádku na výlety do přírody a když to mezi námi zajiskří, tak můžeme zkusit společnou cestu životem.

Seznámit se
romanmoravan
romanmoravan

Muž, 51 let, Jihomoravský
Zdravím,jsem oddaný fanoušek metalové subkultury, se vším, co k tomu patří :) Posledních 30 let jsem strávil životem v USA a několika západoevropských zemích. Vyzkoušel a zažil jsem toho v životě mnoho,procestoval taktéž. Rád bych se seznámil se ženou,která má ráda přírodu,hory,lesy,ostrovy v mořích a je možné s ní inteligentně konverzovat. Never is too late!

Seznámit se
shirokuma
shirokuma

Muž, 32 let, Jihomoravský
tady by se prý občas něco mohlo objevit tak tady nechám aspoň to že jsem divná osoba :D

Seznámit se
slovaksvelkym
slovaksvelkym

Muž, 44 let, Jihomoravský
slovaksvelkym SRDCOM Zablokuje ma IBA jeptiška so zašitou ... . Neopakujem po ostatných, LEBO VŠETCI. Žijem bez škrabkacieho mobilu, faceboku, vakcíne proti klokanovírusu atď. Moraváčky, resp. Češky sa vôbec nevedia ani bozkávať, ani milovať. Ahoj princezna 45- 65. /Áno, hladam staršiu ženu, ako ja/. Nadváhu a vrásky mám na žene rád. Neni to ale podmienka. 22 3 2023 som prestal fajčiť. Chceš aj Ty prestať? Pomôžem. Poď, podaj mi ruku a poďme spolu životom. Máš deti, s tým počítam. Chodím na ryby. Máš odvahu ísť somnou životom? Tak mi napíš správu. Mám tu 5 správ denne, takže nemôžem písať každú minutu. Ak neodpisujem a som tu, tak už nemám správy. Bývam 50 Km. od Breclavi. Okres Malacky na slovensku. Peter

Seznámit se
michalvyskov
michalvyskov

Muž, 38 let, Jihomoravský
Najdu ženu na vážný vztah? 732552550

Seznámit se
davos
davos

Muž, 50 let, Jihomoravský
Hledám fajn ženu pro krásné poznávání života. Miluju přírodu, výlety, kino, koncerty i chvíle klidu ve wellness. Jsem pohodář, který má rád spontánnost, povídání, blízkost a držení za ruku. Úcta, podpora a společný směr jsou pro mě základy vztahu, ne prázdná slova. Chci partnerství, kde si vážíme maličkostí, smějeme se i řešíme věci, když je potřeba. Těšení se na druhého, chuť obejmout a políbit kdekoliv. Možná se právě teď potkají dva lidé, kteří si do života přinesou přesně to, co jim chybělo

Seznámit se
jurawilda
jurawilda

Muž, 50 let, Jihomoravský
Poznávání se, souznění, blízkost, to je to, po čem toužím.

Seznámit se