Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 28 let |
Podrobnosti
| Výška: | 50 cm |
| Váha: | 30 kg |
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
| Věk: | od 18 do 70 let |
| Vzdělání: |
|
| Děti do budoucna: | ne, ty, co mám už stačí |
| Kouření: | nekouří |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 28 let |
| Výška: | 50 cm |
| Váha: | 30 kg |
| Věk: | od 18 do 70 let |
| Vzdělání: |
|
| Děti do budoucna: | ne, ty, co mám už stačí |
| Kouření: | nekouří |
Muž, 37 let, Jihomoravský
No co sem napsat, prostě bych rád poznal slečnu na něco vážnějšího :) tak doufám, že touhle cestou se nějaká oběví :P jinak Zdenek jméno mé :D
Muž, 32 let, Jihomoravský
tady by se prý občas něco mohlo objevit tak tady nechám aspoň to že jsem divná osoba :D
Muž, 33 let, Jihomoravský
Nejsem dokonalý , jsem jen obyčejný kluk , ale mám srdce na správném místě a rád bych poznal , normální fajn holku , s kterou by jsme společně šli tou životní cestou
Muž, 25 let, Jihomoravský
Úplně popravdě, jsem tu jen kvůli tomu abych tu našel někoho kdo stejně jako já potřebuje jednou za čas pořádně vy*rdat
Muž, 31 let, Jihomoravský
pište na Mail: [email protected]
Mám rád výlety, jsem hodný, milý a upřímný pracovitý..., Více ti napíši ve zprávách mailu,.. Fotku ti také pošlu, až jak si napíšeme. napiste a třeba si padnem do oka, budu se tesit. Fotku ti pošlu do zpráv.
Muž, 32 let, Jihomoravský
Hledám ženu (parťačku) do života, zprvu na psaní, výlety a když si to sedne vztahu se nebráním. Parťačku na kterou je spoleh, ví co chce a ocení to co chlap dokáže nabídnout. Zakládám si na férovosti a upřímnosti. Rád další věci o sobě řeknu, tak se neboj napsat.