Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 53 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| V co věřím: | v sebe |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Královéhradecký |
| Věk: | 53 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Vzdělání: | vyučen |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 189 cm |
| Váha: | 89 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| V co věřím: | v sebe |
Muž, 49 let, Královéhradecký
Hledám sympatickou ženu se kterou mi bude dobře . . .
Muž, 44 let, Královéhradecký
Baví mne procházky po kopcích s fotoaparátem a v batohu páru špekáčků které si se společností udělám na rozdělaném ohni. Posezení s kamarády s kytarou, hraji folk, country, pop i rock. Baví mne práce se dřevem ale naučil jsem se i základy zámečnictví. Rád vylepšuji svými výrobky domácnost. Současně se doma starám o veliké strojní technologie.
Jsem ve fázi rozchodu, takže současná nálada, spánek a věci v řešení nic moc.
Smát se, ale dovedu a užívám vše positivní co život přináší.
Mám rád svoje dvě děcka, přestože prochází tvrdou pubertou.
Muž, 52 let, Královéhradecký
Někoho k sobě na motorku,cestovatel-motorkář,kliďas.
Muž, 55 let, Královéhradecký
Nehledám obyčejný vztah. Chtěl bych cosi nadpozemského, výjimečného, ne šedivého a zbytečného.
Muž, 44 let, Královéhradecký
Možná jsme se už někdy někde potkali a teď je jen čas zjistit jestli v tom pokračovat nebo ne. Ale říkám si, že pokud to nezkusím, tak se to nikdy nedovím.