Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 58 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 58 let |
| Vzdělání: | VŠ - ukončeno |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 54 let, Jihomoravský
Rád bych potkal veselou rozvernou štíhlejší pohodářku, které chybí společný smích, obejmutí, pohlazení.
Mám rád přírodu, zvířata, cestování, výlety pěšky, na kole, autem nebo motorce.
Žijeme s kočičákem v domečku kousek za Brnem.
Není však důležité kde, ale s kým :-)
Muž, 58 let, Jihomoravský
Ahoj , jsem z Brna , rozvedený ,58/197 štíhlý , hledám ženu pro volný čas, hezký vztah, lásku, milování ,zážitky ,napíšeme ,zavoláme,sejdeme se ,pozvání platím..věk je jen číslo..
Muž, 59 let, Jihomoravský
Hledám ženu 45-58 na vážny stav mam rad přirodu a zvyřata domací kutil
Muž, 51 let, Jihomoravský
Hledám normální ženskou která chce mít klid a pohodu plnou smíchu. Hlavně ať nelže .
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem pohodový, klidnější povahy.Mám vyřešeno minulost,stojím nohama na zemi.Důležitá je pro mě upřímnost, respekt a pohoda ve vztahu,nabízím oporu a normální vztah bez her a budovat něco hezkého. Rád bych poznal sympatickou ženu, která to má podobné, sdílet spolu dobré I zlé
Martin
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.