REGISTRACE ZDARMA

miloslava90

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

loura80
loura80

Žena, 35 let, Český Krumlov
Volám sa Loura Jackson, mám 34 rokov Chcem spoznať zrelého, zodpovedného a dôveryhodného muža, ktorý zdieľa takmer rovnaké záujmy ako ja (aj keď ich nemáš, mohli by sme spolu vychádzať), ale hlavne by si mala byť ochotná začať a budovať vážny vzťah ktoré povedie k manželstvu alebo dôstojnému vzťahu, ktorý nás bude veľmi zaujímať. Napíšte, ak naozaj viete, čo chcete, bez váhania alebo strachu a určite dostanete oveľa viac !!

Seznámit se
Lucyem
Lucyem

Žena, 28 let, Český Krumlov
Jsem 15ti letá holka a hledám někoho, kdo je aspoň trochu normální. Myslím tím to, že by mu nezáleželo jen na tom jednom, ale spíše na holce také, jaká je :)

Seznámit se
Gwendoline
Gwendoline

Žena, 42 let, Český Krumlov
Jsem obyčejná žena,která ví co chce,věřím že vše zlé je pro něco dobré a prožívám každý den naplno jako by měl být ten poslední.Jsem upovídaná,veselá,věrná,ulítlá,upřímná a pro každou srandu.

Seznámit se
mcdandy
mcdandy

Žena, 43 let, Český Krumlov
Ahojky, jsem rozvedená, samotinká a zklamaná životem. Ráda bych našla člověka, který mě zahrne láskou a něhou. Nevadí mi ani muž, který má ve své péči děti. Svou fotku uveřejním později, nemám žádnou aktuální.

Seznámit se
Misicka22
Misicka22

Žena, 35 let, Český Krumlov
Láska je sladká, je k smíchu, ke spáchání nevinného hříchu, také k slzám dovést může, kdo je jí polapen kvete, jako růže. Kdo ji nepoznal, cítí se sám, nenaučí se nevinným hrám. Ona je silná a umí se prát, kdo ji pozná, má ji vážně brát. Pomůže Ti v nejhorších chvílích a dokáže nevést na cestu ke správnému cíli.

Seznámit se
Janina1313
Janina1313

Žena, 41 let, Český Krumlov
Ahoj, hledám přítele, který mi bude oporou a nebude mu vadit moje dobrodružná duše, která ráda cestuje po světě...

Seznámit se
portugalka
portugalka

Žena, 36 let, Český Krumlov
nic od tohohle necekam, spis sem zvedava a zkousim .. :)

Seznámit se