Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 35 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 35 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 87 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | nekouřím |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 31 let, Pardubický
Je mi 30 a chci poznat někoho fajn na vážný vztah. Vážím si upřímnosti, pohody a vzájemného respektu. Když si sedneme, můžeme začít obyčejnou kávou a uvidíme, kam nás to dovede.
Muž, 37 let, Pardubický
Jsem normální chlap ????
umím vařit, postavit plot a občas i přežít pondělí ????
Muž, 28 let, Pardubický
Hledám ženu ve věku 19 až 30 let.
Kterou baví hudba a ráda se baví.
Mně bavÍ hudba, čtení, psaní textu. jsem z Pardubic a je mi 20 LET.
Muž, 30 let, Pardubický
Ahoj, takový normální chlap milující svobodu, něžnosti a dobré jídlo. Neboj se mi napsat nekoušu.