Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 39 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Zlínský |
| Věk: | 39 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 46 let, Zlínský
Kutil Míra hledá milou a veselou ženštinu na užívání si života. Co nebojí se výletů a piva na horách.
Muž, 47 let, Zlínský
Hledám pohodovou ženu pro všechny životní bláznoviny, která to myslí opravdu vážně a nemá problém se sejít.
Muž, 39 let, Zlínský
Jsem sám s 5 letou holcickou hledám partnerku a pro dceru budouci maminku na vážný vztah ????