Další podobné profily
ladys332
Muž, 55 let, Středočeský
Ahoj,hledám ženu k seznámení na přátelství a vážný vztah.
jakubito
Muž, 29 let, Moravskoslezský
Ahoj, jsem Kuba. Přes den pracuju hlavou, mimo to se snažím žít aktivně – hory, thai-box. Mám rád dobrý jídlo, cestování a nově se učím na kytaru (zatím spíš boj než koncert ). Hledám pohodovou, pozitivní holku, se kterou si budeme umět užít i malé věci a občas vymyslíme nějaký výlet.
danecek32
Muž, 32 let, Královéhradecký
Ahoj, pokud se budeš chtít seznámit, tak klidně napiš, ale moc času tu nebývám. Kde mě můžeš 100% zastihnout, je FB. Daniel Janeček, anebo WhatsApp: 704914595. Budu se moc těšit na tvoji zprávu.
vaclav864
Muž, 61 let, Praha
Hledám obyčejnou tolerantní ženu, nejlépe dezolátku bez tečky, se smyslem pro humor, nekuřačku, pijící alkohol jen zcela vyjímečně a milující zvířata. Jsem bez tečky. Taky jsem dlouholetý vegetarián, ale u partnerky to není podmínkou. Nesportuji, jen procházky při kterých fotím a nenáročná turistika. Bydlím v Praze - východ.
michhaus92
Muž, 33 let, Jihomoravský
Nejsem dokonalý , jsem jen obyčejný kluk , ale mám srdce na správném místě a rád bych poznal , normální fajn holku , s kterou by jsme společně šli tou životní cestou