Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 41 let |
Podrobnosti
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 41 let |
| Vzdělání: | SŠ |
| Výška: | 195 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| Kouření: | občas si cigaretu dám |
| Alkohol: | příležitostně |
Muž, 40 let, Středočeský
Ahoj jsem normální chlap a hledám ženu nejlépe na celý život, ale nebráním se občasným schůzkám jít na rande a podobně.Rád chodím na ryby,houby atd.
Muž, 38 let, Středočeský
„Hledám jehlu v kupce sena nebo stéblo v kupce jehel? Nevím. Hledám prostě TEBE!“
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.
Muž, 42 let, Středočeský
Něco co je reálné,krásné milování ve dvou .
Holka či žena. Jsem finančně zajištěný,bydlení mám. Vzhled neřeším