Další podobné profily
marek9421
Muž, 31 let, Moravskoslezský
Inzeruji zde protože hledám vážný vztah je mi 31 let a rád bych poznal tu pravou. Abych byl řekl pravdu mám epilepsii od 15 let takže bydlím s mamkou v Havířově jinak mezi mé koníčky patří čtení mangy a anime občas pečení (hlavně sladkého)
slovaksvelkym
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak sa prosím nehnevaj. Ženy si vážim a nechcem Ťa uraziť. Som iba priamy. Ahoj princezna 45- 65. Rád rozmaznávam ženu líbaním, jazykom a dole mám 22 Cm. Nadváhu, vrásky mám na žene rád. Nehladám barbie. Hladám Teba. 22. 3. 2023 som prestal fajčiť. Chceš tiež prestať? Pomôžem. Poď, podaj mi ruku a poďme spolu životom. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď si ju dat vylízat týpkovi s berlemi a 22 Cm ... . Máš na to? Tvoja známa áno. Napíš mi. Bývam 50 Km. od Breclavi. 95 % z vás ani nedosiahla pri milovaní doteraz orgazmus. Poď to zmeniť. Peter
dansvoboda
Muž, 51 let, Praha
Hledám partnerku pro společné chvíle trávené cestováním (třeba obytňákem), sportem (lyže, SNB, kolo, volejbal, beachvolejbal,...), návštěvami kina, divadla, ale i pro rutinní každodenní život. Mám rád spíše aktivní přístup k životu. Práce je pro mne zdroj obživy a příjmů pro realizaci svých (společných) plánů, ne středobod bytí. Pokud ve vztahu vzniknou nějaké problémy, raději je řeším, nemám rád strkání hlavy do písku. Jinak jsem spíše extrovert, prý i celkem vtipný a zábavný, nevím... Zbytek raději osobně:)
roman197
Muž, 54 let, Pardubický
Hledam hodnou,veselou ženu s romantickou duší,ktera je upřímná a nelže
tibor_hrnko
Muž, 73 let, Ústecký
Ústí nad Labem,71/174/82 hledám ženu z Ústeckého kraje pro vážný vztah i se zdravotními problémy od 60 do.............let
tulip1
Muž, 42 let, Vysočina
To ukáže čas, zatím nějakou ženu se smyslem pro humor co má ráda spontánní život ????