REGISTRACE ZDARMA
mischa1
mischa1 49 let
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Hledám milou a optimistickou dívku pro život

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Věk:49 let
Podrobnosti
Mám zájem o:vážný vztah, přátelství
Moje postava:sportovní
Výška:188 cm
Váha:88 kg
Kouření:nekouřím
Alkohol:dám si jen výjimečně
V co věřím:že na Jiskření už brzy objevím toho pravého partnera :-)
Oblíbené aktivity
  • trávím rád/a čas s přáteli
  • chodím rád/a do divadla
  • chodím rád/a do kina
  • miluji historii
  • baví mě procházky v přírodě
Moje povaha
Ideální partner
Hledám:ženu
Orientace:heterosexuální
O jaký vztah by měl mít zájem:
  • vážný vztah
  • přátelství
Věk:od 33 do 45 let
Postava:štíhlá
Kouření:nekouří
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

otah
otah

Muž, 58 let, Karlovarský
Vyrovnaný, s životním nadhledem. Vše začíná poznáním a zbytek je na osudu, sympatiích a porozumění.

Seznámit se
RadekHK
RadekHK

Muž, 50 let, Královéhradecký
Fajn holka na seznámení?

Seznámit se
lakypeti77
lakypeti77

Muž, 49 let, Jihočeský
Hledám někoho, kdo mne vytáhne zas do hezkých dní, kdo mi ukáže tu svou cestu co chce šlapat třeba i semnou, někoho kdo bude poslouchat a já budu jeho někoho, kdo je v mysli a srdci naprvním místě...a jak vypadám? Je to fakt důležitý, fakt se nechá měřit stěstí na kila a množství vlasů a počet kreditek v kešeni Pokud ano, jdi dál, tady jsi špatně.... ozveš se, ty vílo, co máš tu hebkou ručku a vytáhneš mne zas tam kde to má cenu, takm kde slov MY má sílu... umíš to? naučíš mně to?

Seznámit se
tomas_79
tomas_79

Muž, 47 let, Praha
Hledám ženu, se kterou budu moci sdílet svůj život a radovat se z každého nového dne v její společnosti

Seznámit se
llisaktom
llisaktom

Muž, 48 let, Moravskoslezský
Minulé léto bylo fajn, tak proč by nemělo být tohle ještě lepší. Úsměv a pohoda v duši je to co od života očekávám.

Seznámit se
kajax
kajax

Muž, 46 let, Moravskoslezský
Ahoj....taxe na mě podívejme, jaký sem?Naprosto fphoo...Miluji život, rád se směju, miluji sluníčko, sem pozitivně naladěný extrovert, takže když je tma tak já svítím...Místama až moc ukecaný, sem beran místama moc tvrdohlavý, ale dá se to přežít, pohodář, vtipný, miluji přírodu, ale nelezu tam každý víkend...dokážu tancovat i na stole ''nahoře bez'' a nemusím mít 4promile prostě chlap přirozeného typu, miluji děti, sem vegetarián takže ať se nelekneš....pokud si dočetla až sem tak gratuluji....

Seznámit se