REGISTRACE ZDARMA

naty2002

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

andulilinecka
andulilinecka

Žena, 53 let
Je na čase jít dál a najít kousek toho štěstí.

Seznámit se
quantonium
quantonium

Žena, 53 let
Zdravím všechny ženy, ráda bych touto cestou našla tu pravou. Jsem zodpovědná, spolehlivá, romantická, věrná, mám smysl pro humor, ráda cestuji, jezdím na výlety, mám ráda přírodu, zvířata, houbaření, kulečník, šipky, lukostřelbu, křížovky, sudoku, kvízy. Je mi 47, jsem z Pardubic, nekuřačka, skoro abstinentka. Hledám ženu nekuřačku, iqos, elektronická cigareta nevadí. Alkohol střídmě.

Seznámit se
eva60
eva60

Žena, 70 let, Praha
Hledám pohodového ... přítele. Muže, který má ve vínku férové jednání. Najdu ještě někoho pro život...?

Seznámit se
venuse26
venuse26

Žena, 51 let, Hradec Králové
"Láska je strašně bohatá, láska ta všechno slíbí, však ten kdo miloval zklamal se a ten co zklamal miluje"

Seznámit se
petuladablice
petuladablice

Žena, 46 let, České Budějovice
Jmenuji se Peťula a je mi 45 let. Mám čtyři úžasné děti, z nichž tři už jsou dospělé a žijí svůj vlastní život. Doma mi dělá radost moje sedmiletá dcera, která je velmi chytrá, milá a plná energie. Společně s dcerou milujeme přírodu a rády trávíme čas . Baví nás také kultura, takže si nenecháme ujít dobrý film v kině nebo zajímavé představení v divadle. Jsme nadšené výletnice a hrady a zámky jsou naší velkou vášní. Moje dcera má navíc moc ráda pejsky. Aktivně trávíme volný čas jízdou na bruslích a v létě si užíváme koupání . Hledáme někoho, komu by nevadilo, že tvoříme dvojku máma a sedmiletá holčička. Pokud jsi sympatický muž, který má podobné zájmy a ne lekne se občasné dětské společnosti, budeme moc rády, když se nám ozveš. Třeba právě ty jsi ten, koho hledáme!

Seznámit se
lasicka333
lasicka333

Žena, 58 let, Liberec
Ahoj jmenuji se iva jsem obyčejná holka ráda se seznámím s mužem třeba u kavi

Seznámit se
Juseppe
Juseppe

Žena, 45 let, Brno
Ahoj, jsem máma tří dětí a ráda bych poznala někoho fajn, s kým můžu zajít na kafe, popovídat si nebo vyrazit na zajímavou akci. Vážný vztah nehledám, jde mi hlavně o přátelství, pohodu a společné zážitky.

Seznámit se
kveten1964
kveten1964

Žena, 61 let, Plzeň
Doufám, že jsi tu ;-)

Seznámit se
marketapatova8
marketapatova8

Žena, 49 let, Praha
Ráda bych našla muže, který by měl zájem o občasná setkání venku s transkou. Hledám férového zábavného gentlemana, co se za mě nebude venku stydět a kterému se líbí transka, která je elegantně oblečená

Seznámit se