Další podobné profily
jarek222
Muž, 35 let, Jihomoravský
Jsem tak trochu praštěný sarkastický introvert. Mám rád přírodu, hory, auta, motorky a výlety za novými zážitky. Cením si upřímnosti a říkám věci na rovinu, i když to občas není úplně populární.A ještě jedno přiznání: napsat první zprávu je pro mě skoro nadlidský úkol. Takže pokud čekáš, že udělám první krok, možná se oba načekáme. Hledám někoho, kdo má rád klid, přírodu, humor a občasné dobrodružství. Pokud se v tom poznáváš, klidně napiš první – pravděpodobně ti budu vděčný. Kdyžtak napiš na email:[email protected]
Tomjohan87
Muž, 38 let, Vysočina
Hledám fajn holku, která je tolerantní a nemyslí jen na sebe.
Rád se podívám na film, či seriál, projedu na kole, a nebo si zastřílím z luku.
Rád bych čas o času zašel na ples, ale momentálně není s kým.
fre
Muž, 35 let, Moravskoslezský
Jsem normální obyčejný chlap který si na nic nehraje, rád by poznal normální obyčejnou ženu.Hledam vážný vztah.
kobr
Muž, 32 let, Plzeňský
Ahoj, hledám holku na vážný vztah ...jsem milí hodný přátelský.... už bych chtěl bejt konečně šťastnej ... Mám rád procházky rád jezdím autem , jezdím rád i na kole , chci holku která mě bude mít ráda takového jaký jsem...
hero152
Muž, 39 let, Olomoucký
Dobrý začátek pro dobrou konverzaci . Tak neváhej a pojď to zkusit , třeba to vyjde .
lh77
Muž, 32 let, Praha
Pro více info - [email protected] , tam si připadně můžeme dát whatsapp :)
salis02
Muž, 24 let, Liberecký
Ahoj holky. Jsem slušný kluk, je mi 23, jsem tu ze zvědavosti, nečekám tu žádný zázraky, ale co kdyby.. Jinak jsem až moc upřímný, jsem trošku jinej ale v pohodě. Sama poznáš až mě zažiješ :) Mám rád cestování, sport a samozřejmě rád vyrazím večer mezi společnost na nějakou zábavu . Alkohol přiležitostně. Jo a moc nekoukám na to jak vypadáte, ale jakou máte především povahu a charakter. Moje nároky jsou minimální. Stačí mít to srovnané v hlavě, samozřejmě charakter a mít se prostě rád. Jsem stydlivka, takže jestli se ti můj ksicht aspoň trošku líbí, tak mi mužeš napsat i ty jako první, nebudu se zlobit :)