Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 48 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Pardubický |
| Věk: | 48 let |
| Mám zájem o: | flirt |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | dám si jen výjimečně |
Muž, 55 let, Pardubický
Hledám stálou milenku která je hodně vášnivá,má ráda sex,je milá, bezprostřední a na nic si nehraje stejně jako já.
Muž, 49 let, Pardubický
Ušel jsem kus cesty a pootevřely se dveře do další, jen netuším jaké.