Další podobné profily
pastellka
Žena, 43 let, Praha
Chtěla bych poznat fajn může a budovat s ním harmonický, tolerantní a upřímný vztah.
Jsem romantická extrovertka s nohama na zemi, milující hory, pěší turistiku, co se ráda směje a stále věří v lásku, věrnost, toleranci.
Ty bys měl být vyšší než já (mám 180cm), nekuřák, aktivní, pohodář, věrný, pracovitý, ale měl čas i natrávení společných chvil.
Jsem holka krev a mléko, mám boky, prsa, zadek a tak u mě 90-60-90 nehledej, ale i když nejsem twigy, jsem sportovně založená, aktivní a akční. Nerada jsem doma:)
Hankam
Žena, 64 let, Vysočina
Hledám přítele na hory i do divadla. Časem snad i pro život. Nejraději trávím čas v pohybu, na kole, s batohem na zádech. Stejně ráda vypnu u dobrého filmu, knížky. Zajdu do kina nebo se hodím do gala a vyrazím do divadla. Hledám přítele s kterým můžu sdílet radosti i starosti, smát se a být si vzájemnou oporou.
monickaaa
Žena, 23 let, Moravskoslezský
Baví mě cosplay a anime , ráda poznám někoho na nějaké sexuální zážitky
danka243
Žena, 58 let, Ústecký
Hledám obyčejného pohodového muže. Zkrátka spolehlivého chlapa pro běžné dny i ty nevšední. Pokud to vidíš podobně tak se ozvi :-)
milca52
Žena, 69 let, Ústecký
Jsem hodná, sympatická,snad pohledná a doufám , že tady najdu podobného muže a že to mezi námi zajiskří.
monim
Žena, 48 let, Vysočina
Je mi 47 let a hledám muže do 50 let, který má rád zvířata, nelže je upřímný a umí pohladit. Má rád přírodu procházky. Touto cestou bych ráda poznala muže se kterým si budu rozumět, trávit společně volné chvíle, smát se a užívat si života se vším co přináší.Hledám vážně seznámení ne flirtik někoho na seznámení ne na psaní. Plnoštíhlí muži prosím nepsat.Na profily bez fota neodpovídám.
higgins
Žena, 28 let, Jihomoravský
i will introduce myself lateri will introduce myself lateri will introduce myself lateri will introduce myself lateri will introduce myself lateri will introduce myself lateri will introduce myself later