REGISTRACE ZDARMA

pasivni442

Aktivní profil

 

Můj inzerát < >
Základní údaje
Fotogalerie
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Kam na rande?
Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti

Další podobné profily

dracek120
dracek120

Muž, 42 let, Uherské Hradiště
Ahoj. Hledám tímto způsobem mladého nebo staršího chlapa od 40 do 55 let + který je sympatický - vousatý - chlupatý, vyšší postavy. Nehledám modela, ale obyč. pracovitého - milého - hodného - milujicího - věrného a pohodového chlapa, který taky nechce být sám. Jsme tu jen jednou na tomto světě. Na postavě až tolik nezáleží, ale jaký jsi uvnitř v srdci. Pokud nechceš být sám a chceš to změnit - aby jsi věděl, že máš se za kým vracet, usínat spolu a probouzet. Já 41letý chlap z Moravy. Ozvi se.

Seznámit se
tomik2891
tomik2891

Muž, 42 let, Uherské Hradiště
Ahoj,hledá fajn kluka nebo staršího kamaráda na pokoc i něco vice. Já z Uh.Ty z velkého okolí.( Není podmínkou).Můžeš být odkudkoliv celá ČR.Rád poznám nové kamarády, přátele. Tak se ozvi ať si mužeme zablbnout spolu. Odepiší všem. Zatím přeji krásný den :) :) :)

Seznámit se
first1
first1

Muž, 42 let, Uherské Hradiště
Ahoj. Touto cestou hledám kluka/chlapa od 28 do 45 let pro vytvoření vážného vztahu,který je založený na toleranci, důvěře,věrnosti. Já 32/180 kluk Jižní Moravy (Uherského Hradiště ),Mám rád přírodu, procházky přírodou, mám rád zvířata jako je pes ,kočka, ale i taky jiné,rád vařím ( když je tedy komu vařit),rád poslouchám pop, docela rock taky Dance ale taky můžu Folklor,jinak mne zajímá čtení, kultura - divadlo, kino,mám rád záhady starého Egypta,rád cestuji,zahrádka atd.Celá ČR i SR

Seznámit se