Můj inzerát < >
HLEDÁM VZTAH
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 55 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Moje postava: | a není to jedno? |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| V co věřím: | v Boha či jinou vyšší sílu |
HLEDÁM VZTAH
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Středočeský |
| Věk: | 55 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah |
| Moje postava: | a není to jedno? |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Rodinný stav: | rozvedený/á |
| V co věřím: | v Boha či jinou vyšší sílu |
Muž, 55 let, Středočeský
Ahoj jsem úplně normální chlápek který hledá fajn kamarádku,přítelkyni pro hezké ale i všední chvíle.
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám si holku na vážný vztah jsem v životě hodně zklamaný tak doufám že si zde holku najdu. Pokud se budu líbit nějaké holce tak tady je moje číslo 704 124183 můžete mi rovnou zavolat.
Muž, 48 let, Středočeský
Ahoj hledám holku na vážný vztah jsem v životě moc zklamaný.
Muž, 63 let, Středočeský
Hledám parťačku z blízkého okolí na druhou půlku, časem nejlépe u mne, nekuřačka, drobná postava výhodou...
Muž, 52 let, Středočeský
Hledám vztah baví mě sport koně a práce rád jezdim autem občas kino