Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 46 let |
Podrobnosti
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Jsem: | muž |
| Orientace: | heterosexuální |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Věk: | 46 let |
| Mám zájem o: | vážný vztah, přátelství |
| Vzdělání: | SŠ |
| Moje postava: | štíhlá |
| Výška: | 198 cm |
| Váha: | 93 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
Muž, 43 let, Jihomoravský
Ahoj princezna 40- 60. Chceš mať 3, 4 krát denne orgazmus? Poď sa spraviť na týpkovi s berlemi. Máš na to? Tvoja známa áno. Ak Ťa moja návšteva Tvojho profilu obťažuje, tak mi prosím odpusti. Rád líbám kozenky a milujem klitoris na perách. Moraváčky a Češky aj tak, nevedia načo majú bobra, dámsku nadváhu obdivujem. 95 % z vás ani nemala doteraz orgazmus. Poď sa spraviť na 22 Cm. vtákovi. Peter
Muž, 43 let, Jihomoravský
Je tolik věcí které nás umí rozveselit, nebo zahřát u srdce. Jen ve dvou je to prostě lepší, i procházka ve dvou je mnohem hezčí. Najdu vztah nabo přátelství?
Muž, 55 let, Jihomoravský
Jsem pohodový, klidnější povahy.Mám vyřešeno minulost,stojím nohama na zemi.Důležitá je pro mě upřímnost, respekt a pohoda ve vztahu,nabízím oporu a normální vztah bez her a budovat něco hezkého. Rád bych poznal sympatickou ženu, která to má podobné, sdílet spolu dobré I zlé
Martin
Muž, 55 let, Jihomoravský
Hledam jen to co ostatni a vim,ze ke stesti nevedou zkratky.
Muž, 48 let, Jihomoravský
Těžko se popisuji, mě prostě člověk musí zažít ;) !
Každopádně, neodpovídám standardnímu kodexu věku uvedenému v občance ;P .Rád si pro začátek popíšu, pokud to tak máš raději, i když osobní setkání má podle mě vždycky větší kouzlo :) .
Muž, 55 let, Jihomoravský
Ahoj, hledám fajn parťačku na společné chvíle , smích i klidné večery. Jsem pohodový, upřímný a mám rád přírodu, filmy a dobré jídlo
Pokud máš podobné hodnoty a chuť něco budovat ozvi se.