Další podobné profily
martin100320
Muž, 26 let, Moravskoslezský
Ahoj, já jsem Martin. Nejsem z těch kteří na ulici jen tak někoho osloví. Jinak sportuji a hlavně chodím plavat nebo rád chodím po horách. Mám dva psy se kterými pravidelně chodím na procházky. Jinak nepohrdnu dobrým akčním filmem. A to je zhruba vše. Pokud se budeš chtít dozvědět více, neváhej mi napsat.
smisek111
Muž, 53 let, Praha
žiju asi 30 km od Prahy – v domě se zahradou uprostřed přírody.
Říká se, že tady máme jedny z nejkrásnějších bukových lesů v České republice, a já mám podezření, že je to pravda.
Pracuji částečně jako učitel na Univerzitě Karlově a částečně v nakladatelství novin.
Kromě toho hraju divadlo pro děti. Mám rád přírodu a lidi, se kterými je dobře. Moji sousedé jsou skvělí, což považuji za malý zázrak a velké štěstí zároveň.
Baví mě:
čtení knih
dobré filmy
turistika a cestování
inteligentní humor (ten, co přijde o pár sekund později)
Snažím se žít zdravě, cvičím jógu a celý život se tak nějak posouvám a učím nové věci. Umím zabrnkat na kytaru, upéct chleba a vyrobit stůl. Pořád ještě pracuji na tom, jak si správně „vyrobit“ vlastní život. Hledám někoho, s kým se dá mluvit otevřeně, bez her a přetvářky. Nejde mi o dokonalost, ale o to, jestli si dokážeme rozumět. A myslím, že nejlepší věci většinou vznikají neplánovaně.