Další podobné profily
fre
Muž, 35 let, Moravskoslezský
Jsem normální obyčejný chlap který si na nic nehraje, rád by poznal normální obyčejnou ženu.Hledam vážný vztah.
levap1981
Muž, 45 let, Jihomoravský
Hledám kamarádku 40+ z Brna a okolí pro vzájemně příjemné trávení volného času Žádné vlastnění jeden druhého, žádná společná budoucnost, jen velmi hezká přítomnost.
miroslav169
Muž, 59 let, Vysočina
Veselý, upřímný muž, hledám kamarádku, přítelkyni, pro krásné volné chvíle ve dvou.
pyrop
Muž, 67 let, Liberecký
Již samotář, Koníček je černé řemeslo. Jsem sám jenom s pejskem, máme zahradu kde spolu pracujeme. Rádi bychom hodnou ženu.
samota45
Muž, 45 let, Moravskoslezský
Ahoj jsem Honza ???? jsem otec samozivitel touto cestou hledám lásku porozumění a upsymnost.
llisaktom
Muž, 48 let, Moravskoslezský
Minulé léto bylo fajn, tak proč by nemělo být tohle ještě lepší. Úsměv a pohoda v duši je to co od života očekávám.
kristofer81
Muž, 45 let, Pardubický
Srdečné pozdravy všem nezadaným dívkám a ženám.Jmenuji se Kryštof, je mi 45 let, a žiji sám v romantické roubence v orlickém podhůří. Miluji hudbu, literaturu, umění, především výtvarné, kterému se také aktivně věnuji. Rád bych zde našel přítelkyni dobromyslné povahy.