Můj inzerát < >
Základní údaje
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
Podrobnosti
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
| Jsem: | muž |
| Kraj: | Praha |
| Věk: | 38 let |
| Moje postava: | pár kilo navíc' |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 67 kg |
| Rodinný stav: | svobodný/á |
| Kouření: | jsem pravidelný kuřák |
| Alkohol: | piji často a rád(a), ale s mírou |
Muž, 38 let, Praha
jsem jednoduchy chlap a hledam jednoduchy vztah.. partacku na sport, nebo na vylet, nebo na hezky vecer u vina, u filmu nebo deskovky..
Muž, 33 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval?
Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije.
Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.
Muž, 40 let, Praha
Chlap na kterého je spoleh, pracovitý se slušnou prací. Ke štěstí už mi chybí jen ta správná partnerka.
Muž, 31 let, Praha
V životě nás může čekat dobrodružství, ale je vždy lepší, když na něj nejsme sami. Věřím, že pro seznámení je potřeba, aby jeden zaujal druhého. Kdo nás zaujme hodně, s tím chceme trávit čas, dáme mu ze sebe, svého času a pozornosti. Osobní setkání napoví nejvíc. Pokud Tě profil zaujal a máš sama profilovku (skrytá pro přátele nevadí), klidně napiš. Každému se snažím odpovědět. Můžu nabídnout výjimečně otevřeného, intelektuálně založeného, snad cílevědomého idealistu. Hledám někoho, s kým se zapovídat o tom, co má smysl.